Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Dlaczego peruki z odrostem są modne i wyglądają naturalnie
peruka z odrostem

Dlaczego peruki z odrostem są modne i wyglądają naturalnie?

Wszystkie wiemy, że odrost na włosach nie był niczym pożądanym . Jak tylko coś takiego się pojawiało u nas na głowie biegłyśmy do fryzjera.

W tym momencie ten trend się zmienił o 180 stopni. Teraz odrost jest modny i traktowany jak naturalny efekt. Prawda jest taka, że odrost może wyglądać dobrze z każdym kolorem, pod warunkiem, że jest wykonany prawidłowo. Nawet kolor platynowy może mieć ciemny odrost i nadal wygląda to dobrze.

Sam trend pochodzi oczywiście z mediów, gdzie dało się zaobserwować u gwiazd telewizji, że taki styl wygląda dobrze i naturalnie. Innym powodem dla którego odrost na włosach stał się popularny jest możliwość eksperymentowania z różnymi kolorami, bez względu na to, że coś może wyglądać nienaturalnie czy sprawiać wrażenie jakby ktoś miał na włosach dwa różne, zupełnie do siebie niepasujące kolory.

Przykład: Jestem bardzo jasną blondynką, mam cienkie włosy i chcę kupić tupet, który zagęści moje włosy. Jednak, nie chcę kupować tupetu, który w całości jest w kolorze mojego jasnego blondu. Chciałabym mieć odrost w kolorze ciemnego brązu, ponieważ mam brązowe oczy i uważam, że będzie mi to pasować. Czy mogę kupić taki tupet? Oczywiście, jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ, włosy u nasady będą ciemniejsze, a niżej, w kolorze jasnego blondu. Takie rozwiązanie pozwoli zmienić fryzurę bez wizyty u fryzjera i dodatkowo jasne włosy z tupetu bardzo ładnie się zgrają z moimi włosami. W ten sposób w jeden dzień mogę zmienić fryzurę.

peruka z odrostem

Inną zaletą kolorów z odrostem jest farbowanie w taki sposób aby nie niszczyć włosów aż od nasady.

Przykład: Mam siwe włosy, ale chciałabym mieć w odcieniu zimnego blondu. Nie jest to bardzo inwazyjny zabieg, ale w takiej sytuacji rekomendowane jest zostawienie siwego odrostu i nakładanie farby poniżej. Zostawiamy do 10 cm odrostu. Daje to bardzo naturalny efekt. Tak samo jest z perukami. Mniej inwazyjne jest rozjaśnianie czarnych włosów zostawiając 10 cm odrostu, aniżeli rozjaśniać od nasady.

Pokażemy Ci kilka naszych peruk i tupetów z odrostem:

https://hairly.pl/sklep/produkt/peruka-syntetyczna-blond-z-odrostem-cieniowana-grzywka/

https://hairly.pl/sklep/produkt/tupet-damski-6×7-z-naturalnych-wlosow-europejskich-4/

https://hairly.pl/sklep/produkt/peruka-50-wlos-naturalny-50-wlos-syntetyczny-jasny-braz/

https://hairly.pl/sklep/peruka-temida-brown-z-wlosow-naturalnych-europejskich/

https://hairly.pl/sklep/peruka-syntetyczna-balayage-cieniowana/

https://hairly.pl/sklep/peruka-medyczna-alizee-dark-root-blond-z-wlosow-naturalnych-europejskich/

Warto pamiętać, że odrost wygląda nie tylko naturalnie, ale nadaje Twoim włosom większej głębi.

Kluczem jest niestety wykonanie. Odrost nie może być zbyt długi, nie powinien mieć więcej niż 15 cm. Wtedy może wyglądać jak odcięcie lub nieudane ombre. Aby uzyskać dobry efekt, farbowanie powinien wykonać fryzjer.