Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

Wideokonsultacje

Wideokonsultacje – Znajdź czego potrzebujesz bez wychodzenia z domu

Z pewnością wiele z Was ma problem z dobraniem odpowiedniego produktu. Nasi konsultanci pomogą Ci, wystarczy, że umówisz się z nami na wideo konsultację gdzie będziesz mogła porozmawiać twarzą w twarz ze specjalistą oraz zobaczyć produkty. Na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!

Najczęstsze problemy i wątpliwości z jakimi spotkają się nasi klienci:
1. Mam problem z łysieniem na czubku głowy, ale nie wiem jaką wielkość bazy dobrać.
Wszystko rozumiemy, wystarczy, że nasz konsultant spojrzy i będzie wiedział jaką wielkość wybrać aby przykryć łysiejące obszary, zagęścić włosy i nadać fryzurze zdrowy wygląd.

2. Nie wiem czy kwalifikuje się do peruki czy do tupetu, mam bardzo mało włosów.
To częste pytanie, jednak to da się bardzo łatwo stwierdzić. Jeśli masz w głowie takie wątpliwości, szybka wideorozmowa jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

3. Nie widzę na stronie produktu dla siebie a chciałabym coś zamówić.
Nie ma problemu, nie cała oferta znajduje się na stronie. Podczas rozmowy doradzimy i dopasujemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Zamówimy dla Ciebie produkt indywidualny.

4. Boję się zamówić coś czego nie widzę, moja wiedza na temat włosów jest niewielka.
Nie martw się, podczas wideorozmowy rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie włosów i wszystkiego co z nimi związane. Nie wahaj się zamówić, u nas możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przymierzyć perukę/tupet w domu.

 

W celu umówienia się na konsultację wideo prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz podanie do kontaktu numeru telefonu oraz adresu E-mail (jeżeli go Państwo posiadają. Nasz konsultant oddzwoni do Państwa i potwierdzi termin konsultacji. Do wideo konsultacji potrzebują Państwo komputera wyposażonego w kamerę oraz mikrofon oraz z zainstalowaną przeglądarką internetową, inną niż Internet Explorer/Microsoft Edge:

Sorry, the comment form is closed at this time.