Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Jak prawidłowo regulować perukę
jak-regulowac-peruke

Czy Twoja peruka wydaje się zbyt luźna, albo zbyt ciasna? Uciska w głowę a może się przemieszcza? Regulowane paski to super rozwiązanie! Zdecydowana większość peruk dostępnych w naszym sklepie jest wyposażona w paski, które zostały zaprojektowane w specjalny sposób, abyś mogła dopasować perukę do każdego kształtu głowy. Proces ten jest bardzo szybki i przeważnie zajmuje mniej niż 3 minuty. Nie jest też skomplikowany. Przedstawiamy Ci kilka cennych rad, jak prawidłowo wyregulować perukę abyś czuła się zawsze komfortowo.

jak-regulowac-peruke

Jak zmniejszyć perukę używając pasków regulujących

Przed założeniem peruki, przyjrzyj się dokładnie wnętrzu czepka. Znajdziesz tam paski regulujące na haczyki zaciskowe (jak w staniku!). Są one zlokalizowane w tylnej, dolnej części peruki.

Jeżeli peruka jest zbyt ciasna, spróbuj poluzować obydwa paski o jeden stopień. A w przypadku gdy była zbyt luźna, zacieśnij o jeden stopień w kierunku do środka. Każda z nas ma inną głowę, pociągłą, owalną – z tego powodu w naszych perukach umieściliśmy paski do regulacji. Paski regulujące są elastyczne, dlatego przy zmianie pozycji bierz na to poprawę! Czepek nie może uciskać głowy.

Dopasowywanie do swojego rozmiaru

W zależności od konkretnego produktu, perukę możesz zmniejszyć nawet do obwodu 50 cm – jest to rozmiar dziecięcy!. Jeżeli chcesz to zrobić po prostu:

  • Dostosuj rozmiar czepka za pomocą pozycji pasków – jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie
  • Zmieniaj pozycję paska stopień za stopniem – w końcu nie chcemy uszkodzić naszych nowych wspaniałych włosów! Za każdą zmianą przymierz perukę.
  • Najbardziej krańcowych pozycji powinnaś w gruncie rzeczy używać tylko gdy masz bardzo małą lub bardzo dużą głowę – w przeciwnym razie, Twoja peruka będzie zbyt mocno, lub zbyt mało ściśnięta powodując dyskomfort.
  • Upewnij się że peruka jest ulokowana na głowie tak idealnie jak to możliwe – nie za ciasno, nie za luźno – nasze peruki z wysokiej jakości materiałów zostały zaprojektowane w taki sposób aby były oddychające. Jeżeli ściśniesz się za bardzo, możesz wywołać podrażnienia
  • Grzebyk Velcro zamontuj do włosów (jeżeli posiadasz) – jest to dodatkowym zabezpieczeniem
  • Złap perukę za skrzydełka na skroni i pociągnij ją w dół – dzięki temu finalnie dopasujesz perukę

Mamy nadzieję że ten poradnik pomoże Ci zwiększyć codzienny komfort użytkowania naszych peruk.