Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Toppery syntetyczne a naturalne - różnice
Zalety tupetów syntetycznych

Przód tupetu syntetycznegoDamskie tupety syntetyczne to doskonała propozycja dla wszystkich osób, w tym szczególnie kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu własnych włosów bądź tych, które zauważyły pierwsze przerzedzenia na czubku głowy. To rozwiązanie jest ciekawą alternatywą dla peruk, które dedykowane są szczególnie dla tych osób, które borykają się z problemem łysienia.

Wybierając odpowiednie tupety syntetyczne można osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty, które pozwolą w kilka chwil poprawić wygląd naturalnych włosów.

Co to jest kanekalon?

Kanekalon to opracowane w Japonii włókno, które swym wyglądem do złudzenia przypomina włosy naturalne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pozwala uzyskać strukturę zbliżoną do własnych włosów. Co więcej, umożliwia zachowanie długiej żywotności.

Tupety syntetyczne clip in z Kanekalonem dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, w tym również w kolorach zbliżonych do naturalnych odcieni włosów. To sprawia, że dają naprawdę ogromne możliwości, od kreatywnych warkoczy afrykańskich czy bokserskich, aż po nadanie dodatkowej objętości fryzurom okolicznościowym. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tradycyjna peruka może okazać się obciążająca.

Na co zwracać uwagę kupując tupet syntetyczny?

Decydując się na zakup tupetu należy zwrócić szczególną uwagę na jakość produktu. Tylko zastosowanie najwyższej jakości włosów sprawia, że fryzura wygląda bardzo naturalnie. Produkty, których jakość jest niewystarczająca nie tylko wyglądają sztucznie, ale dodatkowo są znacznie mniej trwałe.  To sprawia, że już po miesiącu stosowania mogą wymagać wymiany.

Najwyższej jakości dopinki z włosami syntetycznymi pozwalają zachować żywotność na poziomie produktów, w których zastosowano naturalne pasma. Pierwsze ślady użytkowania zauważalne będą dopiero po upływie roku. Pamiętaj przy tym, że dla zachowania maksymalnie długiej żywotności pasm, konieczne jest zadbanie o odpowiednią pielęgnację.

Ponadto, wybierając tupety damskie, których zadaniem będzie nadanie objętości Twoich włosów bądź ukrycie ewentualnych przerzedzeń, powinnaś zadbać o odpowiednie jego dopasowanie. Pamiętaj, że tupet, w przeciwieństwie do peruki, powinien być dobrany pod kolor i strukturę Twoich własnych włosów. Tylko w ten sposób sprawisz, że naturalne włosy nie będą się nieestetycznie odznaczać.

Oczywiście, jeżeli zależy Ci na ekstrawaganckim wyglądzie, wówczas możesz pozwolić sobie na więcej szaleństwa przy wyborze odcieni zastosowanych pasm.

Zalety i wady stosowania tupetów

Jak każdy produkt, również tupety clip in posiadają zalety oraz wady. Warto dokładnie się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o zakupie. W ten sposób zmniejszysz ryzyko wyboru niewłaściwego produktu, który finalnie pozostanie na dnie szuflady.

Zalety tupetów syntetycznych

 • pozwalają szybko i wygodnie zagęścić naturalne włosy,
 • pozwalają zamaskować niewielkie łysienie, w tym łysienie plackowate,
 • umożliwiają stosowanie dowolnych upięć, w tym wysokich kucyków, warkoczy oraz koków, a także dają możliwość ułożenia grzywki,
 • pozwalają na dowolną modyfikację miejsca przedziałku,
 • są znacznie lżejsze od tupetów, w których zastosowano włosy naturalne (90g w porównaniu do 200g), przez co mogą być dłużej noszone, bez obaw o osłabienie kondycji własnych włosów,
 • szeroka gama kolorystyczna daje możliwość stosowania również kreatywnych rozwiązań, nasz sklep ma w ofercie aż 17 różnych odcieni,
 • zapewniają znacznie większą przewiewność niż peruki czy tupety zawierające włosy naturalne, jest to szczególnie ważne w przypadku noszenia tupetu również latem,
 • ich żywotność, przy odpowiedniej pielęgnacji, nie odbiega od żywotności produktów, w których zastosowano włosy naturalne,
 • wybierając nasz sklep, masz gwarancję, że zakupione tupety i peruki są wykonane z najwyższej jakości włosa.

Wady tupetów z włosów sztucznych

 • pozwalają zamaskować łysienie tylko na czubku głowy, przez co nie sprawdzą się u osób z rozległymi przerzedzeniami włosów bądź całkowicie łysych, tutaj konieczna będzie pełna peruka,
 • nieodpowiednio dobrane mogą się odznaczać na włosach naturalnych, dając nieestetyczny efekt,
 • tupety damskie clip in nie sprawdzą się u pań, które mają bardzo krótkie naturalne włosy,
 • w przeciwieństwie do peruki, nie dają możliwości całkowitej zmiany wizerunku.

Wybierz sklep, który zapewni Ci wsparcie profesjonalnej obsługi klienta. Tylko odpowiednie wsparcie sprawi, że będziesz mogła poczuć się super w nowych włosach. Nasze tupety i peruki dobieramy indywidualnie dla każdej osoby, uwzględniając jej oczekiwania i preferencje. Dzięki temu każdy klient wychodzi od nas zadowolony.

Dlaczego warto wybrać tupet syntetyczny?

Analiza zalet oraz wad tupetów z włosami syntetycznymi jednoznacznie wskazuje, że mogą być one doskonałą alternatywą dla tych, w których zastosowano włosy naturalne, a także dla tradycyjnych peruk.

Przede wszystkim cena

Nie bez znaczenia jest przede wszystkim niska cena tego rozwiązania. Tupet zawierający włosy syntetyczne jest nawet trzykrotnie tańszy niż peruka, a wygląda tak samo super. Co więcej, przy wielokrotnie niższej cenie możesz bez obaw pozwolić sobie na większe szaleństwo przy wyborze długości i kolorów.

Liczne kolory

Możliwość przebierania w szerokiej gamie kolorystycznej (nasz sklep oferuje aż 17 różnych wariantów) gwarantuje możliwość doboru produktu spełniającego nawet najwyższe oczekiwania. Pozwala na wprowadzenie do swojego życia odrobiny szaleństwa, a także na zastosowanie rozwiązania, które sprawi, że Twoje naturalne włosy zyskają na objętości.

Komfort noszenia

Wybierając włosy syntetyczne będziesz mogła czuć się super komfortowo również w upalne, letnie dni, ponieważ włosy te zapewnią Ci maksymalny poziom przewiewności, czego niestety nie zagwarantuje nawet najlepsza peruka.

Lekkość i wygoda

Co więcej, tupety, w których zastosowano włókna sztuczne są znacznie lżejsze niż peruka z włosami naturalnymi. Różnica wagi na tej samej objętości włosów wynosi aż 110g. Nie sposób nie zauważyć, że przy większych objętościach produkt ten będzie znacznie wygodniejszy i bezpieczniejszy niż standardowa peruka czy dopinka.

Kompleksowe wsparcie

Ponadto, wybierając nasz sklep zyskujesz nie tylko kompleksowe wsparcie przy doborze odpowiedniego tupetu, ale przede wszystkim gwarancję najwyższej jakości zastosowanych materiałów.

Tupety damskie – gdzie kupić?

Aby mieć gwarancję zakupu produktu najwyższej jakości, zaleca się korzystanie ze sprawdzonych źródeł. Nasz sklep z tupetami i topperami posiada szeroką gamę produktów, w tym różnorodne tupety damskie oraz peruki naturalne. Wszystko po to, by każda z kobiet mogła dobrać rozwiązanie spełniające jej oczekiwania.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie przez cały proces zakupu. Wszystko po to, by nasze tupety spełniły Twoje oczekiwania. Pomożemy Ci dobrać produkty dopasowane do rodzaju Twoich naturalnych włosów, a wszystko po to, byś każdego dnia mogła się czuć naprawdę super.