Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Peruki syntetyczne odporne na ciepło
peruki-cieplo

Peruki syntetyczne odporne na ciepło są świetnym kompromisem ponieważ zyskujesz wszechstronność stylizacji ludzkich włosów i wytrzymałość jaką uzyskujesz od syntetycznych peruk. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, aby jak najlepiej wykorzystać syntetyczne peruki z ochroną termiczną.

peruki-cieploJak stylizować włosy odporne na ciepło?

Nigdy nie przekraczaj temperatury temperatury zalecanej przez producenta.

Każda peruka odporna na ciepło ma swój limit temperatury. Jeśli nie jesteś pewna limitu dla konkretnej peruki, 160 stopni to temperatura bezpieczna. Uważaj aby nie przesadzi, ponieważ możesz swoją perukę spalić.

Peruki syntetyczne należy szczotkować wyłącznie grzebieniem o szerokich zębach.

Bez względu na to, czy Twoja peruka jest prosta czy też kręcona, powinnaś swoją perukę szczotkować grzebieniem z szerokim rozstawem zębów, tak aby unikać ciągnięcia peruki w dół. Gdy peruka będzie ciągnięta w dół, włosy mogą odskakiwać do tyłu i plątać się z sąsiednimi pasmami. Aby zminimalizować puszenie się, chroń swoją perukę grzebieniem z szerokimi zębami.

Umyj perukę letnią wodą, aby przywrócić ją do oryginalnego stylu.

Odporne na ciepło peruki syntetyczne są świetne, ponieważ są bardzo wszechstronne. Jeżeli chcesz mieć kręcone, możesz! A co jeżeli chcesz proste włosy na swojej peruce? Bez problemu! Możesz jednak zawsze przywrócić swoją peruką do oryginalnego stylu. Po umyciu powróci do swojego pierwotnego stylu już po wyschnięciu.

Pamiętaj, aby perukę myć regularnie.

Zalecamy mycie peruki co 8-15 dni. Jednak pamiętaj, że różne czynniki mogą skrócić/wydłużyć ten czas. Jeżeli przez większość dnia siedzisz w pozycji siedzącej w klimatyzowanym pomieszczeniu, możesz myć swoją perukę rzadziej. Jeżeli intensywnie ćwiczysz lub wychodzisz na zewnątrz w upały, prawdopodobnie będziesz musiała myć swoją perukę częściej.

Trzymaj odżywkę z dala od nasady.

Podczas mycia peruk syntetycznych odżywkę należy trzymać z dala od nasady. Chociaż jest fantastyczna na końcach peruki, może osłabiać połączenie włosów z czepkiem.

Tajna broń – miej perukę zapasową.

Jeśli lubisz różne stylizacje – kup dwie peruki. Ciągła stylizacja może przerosnąć każdą perukę i każde włosy naturalne. Dwie peruki pozwalają utrzymać jedną zawsze pokręconą a drugą zawsze wyprostowaną. Pamiętaj o ich regularnym myciu!