peruka front lace czepek wyjaścienieCo to jest peruka front lace?

Mikroskóra, monofilament, front lace – jest tyle rodzajów peruk że nie sposób przyswoić wszystkie informacje o nich na raz. Dlatego śpieszymy z pomocą. Peruki front lace (inne tłumaczenie także french lace czy też peruki lace) oznacza nic innego jak cienką koronkę/siateczkę, która występuje na przedniej linii włosa peruki. Lace front ma na celu stworzenie optycznego efektu zlewania się skóry z siateczką na która wszyte są włosy, tak aby całość prezentowała się jak najbardziej naturalnie – imituje efekt naturalnego czoła.

Przy samym brzegu włosy utkane są rzadziej a także wyselekcjonowane są krótsze włosy dla stworzenia efektu „baby hair”, tzn efekt naturalnych nowych młodych włosów. Pamiętaj że perki tego typu należy samemu przyciąć do linii włosa – są one do indywidualnego dopasowania. Efekt rzadszych i krótszych włosów od linii włosa przechodzi stopniowo w gęstsze i dłuższe włosy. Technologia front lace ma na celu oddanie najbardziej realnego wyglądu samego brzegu peruki. Wybierz peruki lace front, jeżeli chcesz uzyskać naturalny efekt przedniej linii włosa. A po dodatkowym przykryciu pudrem lub fluidem samego brzegu, efekt może dosłownie powalić z nóg!

Aplikacja peruki lace front

Do aplikacji peruki lace front potrzebujesz kleju lub taśmy mocującej do peruk, dlatego też codzienne zakładanie takiej peruki jest delikatnie bardziej pracochłonne i nie cieszy się to dużym powodzeniem u osób, które oczekują szybkiej i wygodnej aplikacji – aczkolwiek efekt końcowy może być fenomenalny! Nie są to też profesjonalne peruki, które są rekomendowane dla osób chorych. Siateczka front lace może drażnić, oraz samo używanie kleju może być nieprzyjemne dla osób dla których peruka to codzienność. Aczkowiek peruka lace front posiada w środku paseczki które pozwalają na regulację obwodu dzięki któremu możesz dopasować perukę do obwodu swojej głowy.

Peruki front lace to peruki budżetowe, są znacznie tańsze niż peruki z mono top, ale też mniej wygodne. Dzięki niskiej cenie, możesz zmieniać swój wygląd kiedykolwiek tylko masz na to ochotę. Peruki lace front wykonane są natomiast z włokien Kanekalon lub naturalnych, które bardzo dobrze odwzorowują włos ludzki oraz są podatne na delikatne stylizowanie za pomocą zabiegów termicznych.

Jeśli zależy Ci na wygodzie i możliwie naturalnym efekcie polecamy zainwestowanie w perukę mono top lub z czepkiem tradycyjnym – są to peruki dające najbardziej naturalne efekty. Natomiast jeżeli szukasz peruki tańszej ale także z włosów naturalnych i chcesz dopasować świetnie linię włosów z przodu, wybierz perukę z lace front a na pewno będziesz wyglądać naturalnie!

To rozwiązanie warto również rozważyć w przypadku poszukiwań peruk z włosów syntetycznych – rozwiązanie to wygląda dużo bardziej naturalnie aniżeli peruka syntetyczna z czepkiem tradycyjnym.

Jeżeli informacje przedstawione w tym artykule są dla Ciebie nie wystarczające i nie wiesz które rozwiązanie sprawi że Twoje włosy będą jak naturalne – wybierz kontakt z nami.

 

author-avatar

O autorze: Sonia

Właścicielka i założycielka sklepu Hairly.pl. Z własnego doświadczenia wie jak trudno znaleźć odpowiednią perukę. Od wielu lat pomaga kobietom w dążeniu do wymarzonych włosów. Najważniejsza jest dla niej jakość produktów i skuteczna obsługa klienta.