Ile kosztuje peruka z prawdziwych włosów? Sklep z perukami odpowiada.

Każda z nas dba o swój codzienny wygląd, a włosy są jednym z najważniejszych jego elementów który odpowiada za naszą kobiecość, pewność siebie, seksapil oraz to że czujemy się pełne siły i energii. Wszystkie z nas wiedzą jak zła fryzura może zrujnować dobre samopoczucie i odwołać niejedno wyjście ze znajomymi. Czasami jednak, w następstwie różnych chorób, takich jak łysienie, wypadanie włosów, łysienie genetyczne, rzadkie włosy, nasze fryzury robią się coraz bardziej problematyczne w codziennym utrzymaniu. Czasami również tracimy włosy z powodu dużego stresu, złego odżywiania, braku wartościowych witamin i minerałów. Niektóre z nas przechodzą przez chemioterapię która atakuje nie tylko nowotwór lecz również cebulki włosów. W takich momentach warto sięgnąć po drugie włosy, które są często dużo lepszą alternatywą dla często nieefektywnych lub o wątpliwym działaniu (np. doustne środki sterydowe mające na celu pobudzenie wzrostu włosów), ale kosztownych zabiegów mających na celu zastopowanie procesu wypadania włosów. Tylko ile to wszystko kosztuje?

peruka blondCeny peruk naturalnych są bardzo różne. Wysokiej jakości peruki z włosów naturalnych mogą kosztować nawet kilka tysięcy. Peruki naturalne i ich ceny zależą od kilku rzeczy: długości włosów, jakości czepka i koloru. Włosy naturalne mogą być różnego pochodzenia – europejskie, słowiańskie, chińskie, brazylijskie – wybór jest naprawdę szeroki i może przyprawić nie jedną z nas o niezły ból głowy i zagubić nas w gąszczu ofert.

Oczywiście najlepsze dla nas, czyli kobiet o słowiańskiej urodzie z europy środkowej, są włosy naturalne europejskie remy, których łuski są skierowane naturalne ku dołowi. Dzięki nim, uzyskujemy peruki wykonane z włosów które są bliźniacze do naszych – mają podobną grubość, strukturę a dzięki łuskom skierowanym do dołu peruki te wyglądają naturalnie a efekt jest fenomenalny. O perukę z włosów naturalnych trzeba należycie dbać i wymaga to więcej czasu aniżeli peruki syntetyczne, ale dzięki odpowiedniej pielęgnacji takie włosy utrzymają się bardzo długo, nawet do kilku lat. Na pewno każda z nas chce uzyskać nieskazitelny, kobiecy wygląd za pomocą dobrej jakościowo peruki, który nada nam niezahamowaną pewność siebie.

peruka ombreNasz sklep z perukami jest to miejsce, które proponuje nie tylko peruki damskie z włosów naturalnych ale także peruki syntetyczne. Obydwa warianty mają swoje plusy jak i minusy które opisywaliśmy już w naszym poradniku. Peruka syntetyczna to włosy, które nie wymagają tak ostrożnej pielęgnacji co wysokiej jakości peruki naturalne ale dzięki swojej niskiej cenie są dobrą alternatywą dla osób, które posiadają niższy budżet. Peruki syntetyczne są zazwyczaj wykonane z kanekalonu. Jest to bardzo lekki materiał, jednak nie będzie wyglądał tak samo jak włosy prawdziwe w przypadku peruki naturalnej. Jeżeli natomiast chcesz spróbować peruki po raz pierwszy lub odmienić siebie okazjonalnie proponujemy syntetyczne peruki, lub produkty mieszane.

Peruki naturalne

Peruk na polskim rynku jest bardzo wiele, ale nie każdą perukę można wycenić tak samo – różnią się przecież sposobem wykonania, długością, czepkiem, kolorem, gęstością, marką, miejscem produkcji, marżą. Każdy sklep z perukami proponuje wiele różnych kolorów, jednak najdroższe są peruki blond z materiałów najwyższej klasy. Takich peruk jest stosunkowo niewiele, a proces ich otrzymania jest cięższy niż w przypadku brązów czy czerni. Wiąże się to często z procesami rozjaśniania włosów, które są produktem delikatnym i aby zachowały swoje właściwości przez długi czas, proces ten musi być wykonywany przez perukarzy z zachowaniem ostrożności, co naturalnie wymaga dłuższego czasu. Sklep z perukami będzie także proponował różne długości włosów, tak aby dopasować peruki do każdej kobiety. Im dłuższe włosie peruki tym naturalnie cena będzie wyższa – jest to uwarunkowane ilością „materiału” który będzie użyty do produkcji produktu – pamiętaj, włosy nie rosną szybko! Dlatego warto wspomnieć w tym momencie, że nie musisz wybierać takiej długości jak miałaś – jeżeli interesują Cię dłuższe peruki, zrób to dla siebie i nie myśl o tym jak odbiorą cie ludzie, na pewno wiele osób będzie pozytywnie zaskoczonych. A jeżeli celujesz w krótsze fryzury – może to być również ciekawe doświadczenie dla Ciebie i Twoich bliskich! Jeśli nie masz doświadczenia z perukami i nie wiesz co wybrać aby czuć się kobieco i swobodnie, nie martw się, każdy sklep z perukami proponuje profesjonalną pomoc specjalistów w zakresie peruk i tupetów, którzy pomogą Ci znaleźć to czego szukasz.

peruka blondSklep hairly.pl pomoże każdej klientce uzyskać pożądany wygląd, tak aby aby odzyskała swoje poczucie pewności, radość życia oraz świetne samopoczucie każdego ranka! W przypadku gdybyś chciała porozmawiać z nami twarzą w twarz w zaciszu swojego domu – jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy innowacyjną usługę wideo konsultacji!

Sklep z perukami to miejsce gdzie spokojnie przymierzysz produkty, czy to będą peruki naturalne czy syntetyczne peruki. Pamiętaj o tym że każdą z naszych peruk możesz zamówić do domu, przymierzyć ją w spokoju, oraz zwrócić w przeciągu 14 dni bez podania przyczyny. Każdy taki sklep oferuje bardzo szeroką gamę kolorów (od blondów poprzez brązy aż do głębokich czerni) i długości a także fryzur (proste, kręcone, karbowane, kręcone). Wybór może aż zawrócić w głowie! Ceny peruk z włosów naturalnych wahają się między 2000 a nawet 12 000 zł w przypadku zamówień indywidualnych z rzadkich kolorów z długim włosiem. Cena jest też mocno uzależniona od jakości czepka użytego do stworzenia peruki. Najlepszymi czepkami wśród wszystkich peruk, są czepki mono, aczkolwiek są one też najdroższe. Peruki z takimi czepkami posiadają warstwę gdzie włosie jest naszywane ręcznie, co gwarantuje naturalny wygląd peruk w każdej codziennej sytuacji. Każdy sklep z perukami, powinien posiadać w ofercie gamę peruk mono, ale często zdarza się, że podobne peruki nazywane lace front, co niestety nie ma wiele wspólnego z produktami na czepku monofilament. Peruki lace front zazwyczaj wymagają użycia kleju lub taśmy, co nie jest odpowiednie dla osób które utraciły włosy i szukają produktu łatwego w użytkowaniu. Aczkolwiek takie peruki również mają swoje plusy, które postaramy się omówić w następnym artykule.

Peruka 50 naturalna 50 syntetyczna

author-avatar

O autorze: Sonia

Właścicielka i założycielka sklepu Hairly.pl. Z własnego doświadczenia wie jak trudno znaleźć odpowiednią perukę. Od wielu lat pomaga kobietom w dążeniu do wymarzonych włosów. Najważniejsza jest dla niej jakość produktów i skuteczna obsługa klienta.