Tanie peruki, które wyglądają jak Twoje własne włosy

Wiemy, że zwolenniczek peruk naturalnych jest jednak najwięcej, z czego to wynika?

Każda z nas myśli, że tylko włosy naturalne będą się zachowywać jak nasze własne, więc w momencie kiedy stoimy przed koniecznością zakupu peruki, wiemy, że będzie to duży wydatek i myślimy o peruce z włosów naturalnych jako o najlepszym wyborze.

Bardzo dobrą alternatywą dla peruki z włosów naturalnych i to nie tylko cenową ale także jakościową jest peruka z włosów mieszanych. Peruka z włosów mieszanych składa się w >50% z włosów naturalnych specjalnie wyselekcjonowanych tzn. że każdy włos jest tej samej długości od nasady po końce, nie używamy ścinek, które często są używane do zagęszczania włosów u nasady oraz z ponad 40% włosów syntetycznych, które są odporne na ciepłe stylizacje do 160 stopni, są lekkie, zwiewne, nie posiadają sztucznego błysku i układają się jak włosy ludzkie.

Ceny peruk z włosów mieszanych wahają się między 1000 zł za krótkie i średnie fryzury a 1600 zł za długie i bardzo długie fryzury. Ceny peruk naturalnych to nawet do 3x więcej.

Pewnie zastanawiasz się, co jeżeli potrzebujesz peruki z medycznych względów

Cierpisz na łysienie bądź jesteś w trakcie chemioterapii i potrzebujesz czegoś profesjonalnego i zapewne nie myślisz o peruce z włosa mieszanego. Wiele Pań ma wątpliwości co do jakości czy pielęgnacji, jest to stosunkowo nowy i nieznany produkt.

peruka z wlosow mieszanychPeruki z włosa mieszanego posiadają czepek, który mogą nosić osoby pozbawione włosów czy tez łysiejące.

Peruki z włosa mieszanego mają same zalety:

  1. Wyglądają tak samo jak naturalne.
  2. Nie błyszczą się jak peruki z włosa syntetycznego.
  3. Można je stylizować tak samo jak peruki naturalne używając kosmetyków czy urządzeń emitujących temperaturę do 160 stopni.
  4. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji.
  5. Nadana fryzura utrzymuje się przez całą żywotność peruki, co jest dużą zaletą. Niestety w przypadku peruki naturalnej, stylizacja po umyciu wymaga ponownego ułożenia.
  6. Włos w dotyku i zachowaniu jest taki sam jak włos naturalny.
  7. Cena niższa nawet do 3x w porównaniu do peruk naturalnych.

Zatem, dlaczego by się nie zdecydować? Niższym kosztem możesz wyglądać tak samo olśniewająco.

Sprawdź u nas: https://hairly.pl/kategoria-produktu/peruki-z-wlosa-mieszanego/

Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

author-avatar

O autorze: Sonia

Właścicielka i założycielka sklepu Hairly.pl. Z własnego doświadczenia wie jak trudno znaleźć odpowiednią perukę. Od wielu lat pomaga kobietom w dążeniu do wymarzonych włosów. Najważniejsza jest dla niej jakość produktów i skuteczna obsługa klienta.