Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Czy są warte swojej ceny?
belle tress peruki i tupety artykul

Belle Tress sklep peruki i tupetyBelle Tress to marka wywodząca się wprost ze słonecznej Kalifornii gdzie od ponad czterdziestu lat oferuje najwyższej jakości syntetyczne peruki i tupety/toppery dla gwiazd Hollywood. Lata doświadczeń sprawiły, że produkty tej marki cieszą się sporym uznaniem, również wśród pozostałych producentów peruk. Najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do produkcji peruk sprawia, że każda peruka wychodząca od producenta spełnia najwyższe standardy jakości.

Marka stawia szczególny nacisk na różnorodność, skupiając się na szerokiej gamie kolorystycznej, w tym uwielbianych przez kobiety, licznych odcieniach blond. W swojej ofercie posiadają peruki i tupety wykonane w całości z naturalnych włosów oraz z włókien syntetycznych, które cechuje wyjątkowa lekkość, już od 50g.

Czy warto zatem mieć w swojej kolekcji perukę lub tupet Belle Tres? Przekonaj się sama.

Co wyróżnia peruki i tupety Belle Tress?

Głównym atutem peruk Belle Tress jest stosowanie wyłącznie czepka mono top z front lace. Takie rozwiązanie sprawia, że peruki do złudzenia przypominają naturalne włosy, poprzez zachowanie naturalnej linii włosów oraz dając swobodną możliwość układania przedziałka. Co więcej, czepki mono top zapewniają maksymalną przewiewność, co jest szczególnie ważne w sezonie letnim, kiedy to gorące promienie słońca mogą przyczyniać się do nadmiernego nagrzewania się skóry głowy.

Kolejnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Belle Tress na tle konkurencji jest jakość włosów. Każda peruka naturalna posiada wyłącznie włosy europejskie i słowiańskie. To najlepszy wybór, szczególnie w przypadku blondów. Brak konieczności przeprowadzania agresywnego rozjaśniania sprawia, że włosy są zdrowsze i na dłużej zachowują swój blask.

W przypadku peruk syntetycznych producent również dba o zachowanie maksymalnie naturalnego efektu. Klientki decydujące się na peruki syntetyczne również mogą liczyć na czepki mono top z front lace, które sprawiają, że peruka wygląda naturalnie. Dodatkowo do produkcji peruk syntetycznych wykorzystywane są wyłącznie włókna kankelonowe, które charakteryzują się niezwykłą lekkością, a przy tym idealnie odwzorowują włosy naturalne. Z pewnością Panie ucieszy również fakt, że peruka syntetyczna również może być poddawana zabiegom stylizacji na gorąco, ponieważ włókna kankelonowe są odporne na temperaturę, do 200 stopni.

Jak blond to tylko od Belle Tress

Jednak tym, co wyróżnia peruki i tupety od Belle Tress są idealne blondy. Producent ten przez wielu uznawany jest za pioniera w dziedzinie koloryzacji, dbając o to, by każda peruka w odcieniu blond posiadała odpowiedni ton i delikatne przejścia. Decydując się na peruki i tupety tej marki z pewnością każda z kobiet dopasuje odcień blond najlepszy dla siebie. W ofercie producenta znajdzie się peruka w każdym odcieniu, o jakim marzysz, od jasnych, platynowych blondów, aż po miodowe, czy ostatnio popularne różowe złoto.

 

Polecane produkty Belle Tress

Wybierz czepek odpowiadający Twoim potrzebom

Każda peruka tej amerykańskiej marki wykonywana jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wszystko po to, by zapewnić klientom maksymalną satysfakcję z zakupionego produktu. Aby dopasować ofertę do potrzeb i możliwości jak największej grupy klientów producent zadbał o różnorodność również w kwestii czepka. Każda peruka może być wykonana na następujących typach czepków:

  • mono top z front lace – wyszywana ręcznie górna część czepka oraz część front lace sprawiają, że peruka może być dowolnie stylizowana. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie u tych Pań, którym zależy na swobodzie stylizacji, jednak nie wymagają produktu z najwyższej półki.
  • front lace z częściowym mono topem – peruka, w której zastosowano ten rodzaj czepka to najbardziej budżetowa propozycja. Sprawdzi się u tych Pań, którym zależy na możliwości dowolnej stylizacji włosów, jednak dla których istotna jest również niewygórowana cena.
  • szyte w 100% ręcznie – to zdecydowany numer jeden w ofercie producenta. Peruka w pełni wyszywana ręcznie sprawia, że można ją dowolnie stylizować, bez obaw o uwidocznienie się miejsc szycia. Peruka szyta ręcznie jest propozycją dla szczególnie wymagających klientów, którzy kładą szczególny nacisk na najwyższą jakość.

Dzięki temu, że każda peruka posiada warstwę front lace, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wybierając peruki z Kalifornii można w jednej chwili odmienić swój wizerunek, a przy tym cały czas wyglądać naturalnie.

Belle Tress CalienteCzy peruki i tupety Belle Tress są warte swojej ceny?

W naszej opinii jak najbardziej tak. Każda peruka i tupet wykonywane są z należytą starannością. Włosy w całości naszywane są ręcznie, a każda peruka posiada naturalną linię włosów, dzięki zastosowaniu czepka mono top z front lace. Wszystko to sprawia, że możemy bez wahania powiedzieć, że mamy do czynienia z produktami najwyższej jakości.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę, wprowadzając nowość jaką są peruki i tupety Belle Tress. Jeśli chcesz cieszyć się z produktu najwyższej jakości, a przy tym nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem bezpośrednio od producenta możesz w każdej chwili dokonać zakupu w hairly.pl. Szyba wysyłka i rozsądne ceny sprawią, że peruka ta szybko stanie się Twoim numerem jeden.