Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

hairly.pl

Peruki Blond - Trendy
peruki naturalne w kolorze blond main

peruki blond przeglad

Kolor blond peruka to jeden z najbardziej popularnych odcieni włosów. Wiele kobiet czuje się w blondzie dobrze i atrakcyjnie, dlatego też peruki blond sprzedają się najlepiej. Blond może występować w wielu różnych tonach, od bardzo jasnych wyglądających jak biały aż po ciemne tony przypominające brąz. W tym roku najpopularniejsze stały się odcienie popielate, ciepłe tony zostały wyparte przez te chłodne. W zimnych tonach występują nie tylko te jasne odcienie ale także ciemne. Każdy kolor może występować w chłodnych i ciepłych odcieniach, zarówno te jasne blondy jak i ciemne. Włosy w kolorze blond to produkt, który pasuje większości kobiet, dlatego też blond peruki są tak popularne. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup peruki, warto zastanowić się nad tym w jakim celu ją kupujesz. Czy to będzie peruka dla odmiany wyglądu czy też potrzeba wynika z choroby skóry głowy lub innej. W przypadku chęci zakupu peruki blond dla zmiany wyglądu, odpowiednia będzie tak naprawdę każda peruka, czy to naturalna czy syntetyczna na dowolnym czepku. Jeśli kupujesz perukę z powodu choroby, wybór jest ograniczony, ze względu na rodzaj czepka. Peruki z naturalnych włosów kupowane z powodu choroby powinny być wykonane na czepku mono, który jest bardzo dopasowany i nie drażni wrażliwej skóry głowy. Jeśli szukasz peruki naturalnej czy też syntetycznej, odwiedź nasz sklep hairly.pl, sortuj wg blond peruka.

Peruki syntetyczne blond

Syntetyczne peruki damskie występują w różnych odcieniach blondu. Oczywiście peruka z prawdziwych włosów będzie się różniła od syntetycznej, ale włosy syntetyczne pozwalają na uzyskanie większej gamy kolorów. Włosy syntetyczne różnią się od naturalnych tym że mogą się delikatnie bardziej błyszczeć oraz mogą być cięższe, jednak biorąc pod uwagę niską cenę peruk syntetycznych nie jest to ich wadą. Syntetyczna peruka damska wykonana jest z kanekalonu, jest to japońskie włókno, które do złudzenia przypomina ludzki włos, nie tylko w wyglądzie ale także w zachowaniu. Perukę można dowolnie stylizować do 160 stopni, a także używać utrwalających kosmetyków. Pamiętaj jednak żeby stosować dedykowane kosmetyki do peruk syntetycznych. Używając gorących urządzeń ustaw niższą temperaturę niż 160 stopni, spowodowane jest to częstym niekontrolowanym nagrzewaniem się urządzeń. Peruki syntetyczne blond mogą być wykonane na bardzo różnych czepkach. Wyróżniamy czepek tradycyjny, mono top i front lace. Syntetyczna peruka blond jest peruką budżetową, ale jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie i dłuższy czas zakładania peruki przez konieczność aplikacji kleju bądź taśmy dla lepszego dopasowania nie jest problemem, wybierz perukę front lace. Peruka front lace posiada koronkową siateczkę, którą należy dociąć, cały proces nie jest trudny i nawet laik poradzi sobie z aplikacją peruki front lace. Nie zawsze konieczne jest użycie kleju, czasem peruka jest w pełni dopasowana. W przypadku kiedy masz mały obwód głowy, koronka na przodzie może delikatnie odstawać. W takiej sytuacji nałóż cienką warstwę kleju, polecamy got2be glued, dzięki temu peruka będzie się doskonale trzymała a linia włosa będzie wyglądała bardzo naturalnie. Czepek tradycyjny to czepek, który nie wymaga klejenia. Taka peruka blond jest bardzo szybka w aplikacji, Wystarczy, że dopasujesz obwód czepka z tyłu i założysz perukę i gotowe. Czepek tradycyjny jest odpowiedni dla każdego, nawet dla osób pozbawionych włosów, jednak pamiętaj, że jeśli Twoja skóra głowy jest bardzo wrażliwa lub podatna na uczulenia, wybierz czepek mono top, który jest dedykowany dla osób z problemami skórnymi. Czepek mono top to czepek, gdzie włosy są naszywane ręcznie co oznacza, że włosy są mobilne i dowolna stylizacja jest możliwa, nie tylko prostownicą czy lokówką, ale także możesz zmienić przedziałek czy wykonać na włosach grzywkę. Peruki syntetyczne blond znajdziesz u nas w sklepie, sortuj wg peruki syntetyczne blond. Aż 5 stron produktów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

peruki syntetyczne blond dlugie (1)Peruki naturalne blond

Nasz sklep oferuje peruki z prawdziwych włosów w kolorze blond, czarnym, brązowym a nawet peruki rude. Jednak to blond peruki są tutaj tematem. Peruki naturalne mogą być wykonane z włosów chińskich, indyjskich, brazylijskich czy europejskich. Każda peruka blond jest wykonana tylko z włosów europejskich. Włosy chińskie czy też indyjskie są włosami ciężkimi i grubymi przez niszczące procesy utleniające. Tego typu włosy są czarne, więc aby uzyskać jasne blondy, konieczne jest wyjałowienie włosa z koloru, co bardzo niszczy jego strukturę. Dla poprawienia kondycji włosów, wykonuje się laminowanie, przez co włosy bardzo się błyszczą, są ciężkie i grube. Niestety obecnie bardzo ciężko poznać, że peruka została wykonana z włosa chińskiego. Pierwszą oznaką jest puszenie i platanie się włosów po kilku myciach, co nie powinno mieć miejsca przy włosach dobrej jakości. Pamiętaj aby zawsze wybierać włosy europejskie, które są trwalsze i z zachowanym skrętem łuski, co sprawia że są zdyscyplinowane i chcą z nami współpracować przy różnego rodzaju stylizacjach. Nasz sklep oferuje peruki naturalne blond, jeśli nie znajdziesz nic dla siebie nie wahaj się skontaktować z nami, pomożemy dobrać odpowiedni produkt lub doradzimy jak złożyć zamówienie indywidualne.

Jak wybrać odpowiedni odcień blondu? Jak sprawdzić aby każda peruka blond nam pasowała?

Jest kilka sposobów na to aby dowiedzieć się czy masz ciepły lub zimny odcień skóry. Prawdą jest, że tak samo dobiera się odcień blondu. Mamy dla Ciebie kilka rad, które pomogą Ci zdecydować czy wybrać ciepły czy zimny odcień blondu.

  1. Sprawdź jakiego koloru masz żyłki na nadgarstku. Jeśli Twój kolor to zielony to pasują Ci ciepłe odcienie, jeśli kolor Twoich żyłek jest bardziej niebieski wtedy odpowiednie będą zimne odcienie blondu. Z kolei jeśli masz problem z określeniem koloru żyłek zapewne kolor Twojej skóry jest neutralny i będą Ci pasować zarówno ciepłe jak i chłodne blondy.
  2. Pomyśl czy czujesz się lepiej w złotej biżuterii czy srebrnej? złoto świadczy o ciepłej tonacji, srebro o chłodnej tonacji skóry.
  3. Trzecią metodą jest przyłożenie do twarzy czystej białej kartki i obserwowanie czy nasza buzia wydaje się przy niej bardziej żółta czy różowa. Jeśli żółta to Twój ton jest ciepły, jeśli różowa to ton jest chłodny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w doborze odpowiedniej peruki. Gdybyś miała dodatkowe pytania lub wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas wiadomość, wszystkie informacje znajdziesz w zakładce kontakt.