Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

Hairly.pl

Czym jest mikroskóra
peruka mikroskóra monofilament

peruka monofilamentPeruka z mikroskórą – co to jest?

Wiele z Was się na pewno zastanawiała czy kupić perukę czy tupet z mikroskórą i co to właściwie oznacza? Czym różnią się peruki, które nie posiadają mikroskóry?

Mikroskóra jest to warstwa na górze czepka, która ma imitować skórę ludzką i wyrastające z niej włosy naturalne. Dzieje się to za sprawą specjalnego materiału, który jest przyszyty do górnej części czepka a także dzięki wybielonym węzłom włosów, które w przeciwnym razie dałyby efekt czarnych kropek na czepku, co nie nadaje takiego wyglądu jak naturalne włosy. Mikroskóra daje tak samo naturalny efekt w przypadku osób pozbawionych całkowicie włosów a także w przypadku tych osób, które mają do czynienia z bardzo dużym łysieniem, gdzie  tylko peruka stanowi rozwiązanie w 100% poprawiające nasz wygląd.

Czy peruka mono top będzie tak samo dobra jak peruka z mikroskóra?

Tak, czepki mono to wysokiej jakości czepki, gdzie włosy są naszywane ręcznie i górna warstwa jest również zbudowana na tej samej bazie bazie co peruki z mikroskórą. Dzięki temu włosy do do złudzenia przypominają prawdziwe. Dzięki temu zyskujemy możliwość zmiany fryzury.

Czy mikroskóra to warstwa przez którą będzie mi gorąco?

Nie, to cienka warstwa cielistego, ale gęstego materiału do którego przyszyte są włosy. Dzięki temu, peruki z takim system są przewiewne, wygodne i nie powodują nadmiernego nagrzewania się głowy.

Czy jeżeli jestem łysa będzie widać skórę głowy pod czepkiem z mikroskórą?

Nie, włosy są na tyle gęsto naszyte, że prześwitywanie nie będzie miało miejsca. Dodatkowo, sam materiał pomimo tego, że jest w kolorze cielistym nie będzie prześwitywał a wygląd będzie naturalny.

Czy cena peruki będzie wyższa przez warstwę z mikroskórą?

Nie, nasz sklep oferuję rozwiązania typu mikroskóra w standardzie świadczenia usług i nie wpływa to na cenę peruki ani włosów.

Czy dzięki mikroskórze będę mogła zmieniać przedziałek?

Zazwyczaj tak, ale nie zawsze tak jest. W przypadku naszych peruk syntetycznych nie na całej powierzchni czepka można zmieniać przedziałek, aczkolwiek tylko tam gdzie jest mikroskóra. W przypadku peruk naturalnych, na całej powierzchni części górnej możemy zmieniać przedziałek czy odgarniać włosy do tyłu. Jeżeli chcesz zasięgnąć więcej informacji dotyczących konkretnej peruki – skontaktuj się z nami!

Podsumowując, peruki posiadające warstwę mikroskóry mają dobrany materiał o odpowiednich właściwościach (m.in. kolor), tak aby gwarantować jak najbardziej naturalny wygląd peruki i włosów. Im materiał jest gęstszy i mniej prześwitujący, tym wygląd końcowy będzie bardziej naturalny. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących peruk i tego typu wykończenia, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami ze sklepu hairly – pomogą oni Państwu znaleźć odpowiednie peruki oraz dostarczą dodatkowe informacje na temat typów wykończeń każdej z peruki.