Nie masz jeszcze nic w koszyku.

Image Alt

Peruki Poznań

Peruki Poznań – Gdzie kupić perukę?

Peruki to szybka forma pomocy dla osób, którym z wielu problemów zdrowotnych wypadają włosy w dużej ilości lub które chcą po prostu od czasu do czasu zmienić swój wygląd czy zakupić perukę na przykład na potrzeby produkcji filmowej czy sesji fotograficznej. Najczęściej jednak peruki zakupowane są przez osoby zmagające się z chorobą, które systematycznie są pozbawiane włosów. Wpływ na taki stan może mieć szereg różnych czynników, jak na przykład: choroba nowotworowa, zaburzenia hormonalne, czynniki genetyczne, tryb życia, stresująca praca. Poznań to miasto, w którym można nabyć peruki różnego rodzaju. Peruki Poznań Hairly – tutaj można dostać szereg dopasowanych do różnych stylów, estetyk i karnacji fryzury. 

Rodzaje peruk w ofercie sklepu Hairly

Produkty dostępne w ofercie można podzielić na:

  • naturalne – są wykonane z naturalnych włosów pochodzenia głównie europejskiego,
  • syntetyczne – wykonane z kanekalonu,
  • mieszane – stosunek materiałów naturalnych do syntetycznych wynosi 50:50.

Peruki naturalne zwykle są najbardziej pożądaną formą nakrycia głowy, ponieważ gwarantują naturalny wygląd i trudno odróżnić je od włosów własnych. Peruki naturalne odznaczają się najwyższą jakością wykonania, są tworzone za pomocą dokładnie wyselekcjonowanych kosmyków włosów naturalnych, które były odpowiednio pielęgnowane przez swoich właścicieli – są grube, zdrowe i lśniące. Włosy, z których robione są peruki naturalne muszą zostać tak ukształtowane, by ich wygląd przypominający do złudzenia zwykłą, naturalną fryzurę. Ważne jest również to, aby peruki miały długą żywotność. Przy odpowiedniej pielęgnacji i zastosowaniu właściwych środków ochrony włosów dostosowanych do ich rodzaju taka peruka może świetnie sprawdzać się przez około 4 lata. 

PerukarniaPerukarnia Poznań

Perukarnia Poznań dokłada wszelkich starań, by efekt finalny tworzonych peruk stał na najwyższym poziomie. Poza włóknami, które tworzą perukę, swoistym jej fundamentem jest baza, która powinna imitować skórę człowieka, dlatego tak ważne jest, żeby materiał ten zapewniał najwyższy komfort, nie podrażniał prawdziwej skóry, był hipoalergiczny nawet przy kilkuletnim użytkowaniu. Z racji na szereg wymagań, które musi spełniać taka baza zwykle wykonuje się ją z tak zwanego monofilamentu. To on stanowi szkielet całości i na nim montuje się za pomocą węzełków pukle włosów. Peruki poznań zapewnia szeroki wybór asortymentu – każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Oferta sklepu z perukami

Dopasowanie odpowiedniej peruki do konkretnej osoby może być niełatwym zadaniem, jednak nasi konsultanci zarówno w sklepie stacjonarnym peruki Poznań lub za pomocą videochatu służbą pomocą. Wybór odpowiedniego kształtu, koloru, długości, stylu, gęstości i innych parametrów może przysporzyć wiele wątpliwości, jednak obsługa klienta robi wszystko, by dobrać odpowiednią perukę, a klient wyszedł zrelaksowany i zadowolony, z poczuciem znalezienie produktu, który spełnia jego oczekiwania w stu procentach. Sklep w Poznaniu oferuje profesjonalną obsługę, przymiarki czy możliwość modyfikacji istniejących modeli lub stworzenia w pełni spersonalizowanego projektu. Peruki naturalne są tak wykonane, że nie puszą się i nie plączą, są trwałe, a ich pielęgnacja nie wymaga tylu kroków co prawdziwych włosów, choć należy, oczywiście, o nie dbać, aby jak najdłużej zachowały swoją żywotność i odpowiednią prezencję. 

Tupety damskieSklep z perukami online

Sklep z perukami poznań prowadzi również sprzedaż wysyłkową. Tak jak w przypadku każdego zakupu internetowego, klient ma prawo zwrócić towar do 14 dni od otrzymania towaru. Jeśli więc peruka nie spełni oczekiwać, nie będzie pasować do osoby noszącej czy też jednak zdecyduje się na inną wersję (np. peruki syntetyczne), przedmiot bez problemu może zostać odesłany. 

Rodzaje czepków w perukach

Do Polek i ich karnacji najlepiej pasują włosy europejskie, ponieważ odpowiadają naturalnym odcieniom włosów. Sklep jednak posiada w ofercie również włosy europejskie, brazylijskie indyjskie i chińskie. Jeśli chodzi o rodzaje czepków, których używa się do peruk, to wyróżnia się:

  • czepki tradycyjne – baza uszyta jest maszynowo, gęstość włosów dobiera się tak, by najlepiej oddawała naturalny wygląd; przy czepku tradycyjnym najlepiej wyglądają fryzury z grzywką, która maskuje przód czepka;
  • czepki front lace – baza peruki z prawdziwych włosów jest stworzona za pomocą czepków całościowych; peruki naturalne charakteryzują się przewiewną warstwą front lace uszytą z koronki bądź siateczki z beżowego tiulu. Front lace daje naturalny efekt przejścia między linią czoła a peruką;  włosy nanoszone na perukę na warstwie front lace naszywa się ręcznie przez co można dowolnie modyfikować położenie przedziałka;
  • monofilament – peruka posiadająca warstwę z mikroskórą, czyli delikatną ażurową siateczką, gdzie każdy włos doszywa się ręcznie, do daje efekt naturalnego wyglądu włosów wyrastających z głowy. Monofilament stosuje się na topie peruki, jej czubku lub całości powierzchni. Przednia linia włosa ma na tyle naturalny wygląd, że bez problemu można nosić fryzury z grzywką. Naturalne peruki monofilamentowe zwykle tworzy się z włosów remy – kierunek łuski włosów jest w tym przypadku zachowany przez co włosy się nie puszą i nie plączą.

Sklep z perukami zapewnia profesjonalną usługę dopasowania odpowiedniej peruki do osobistych preferencji, kształtu twarzy i odcienia skóry – zobacz naszą ofertę na peruki poznań tutaj.