Zakup peruki to ważny moment dla każdej z kobiet, która się na nią decyduje. Nowe włosy potrafią odmienić całe dotychczasowe życie. Dlatego przed zakupem warto poświęcić na perukę trochę więcej czasu i uwagi. Nie rób tego szybko. Pomyśl o tym, czy zależy Ci na produkcie na długo wysokiej jakości czy na czymś przejściowym. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj opinie. Pamiętaj, że na wielu stronach w tym na naszej znajdziesz potrzebne informacje. Na rynku nie brakuje bowiem różnych, możliwych wariantów, oferta jest szeroka. Tak więc włosy naturalne czy syntetyczne? To zupełnie inne produkty, ale obydwa możliwe na mikroskórze. Obydwie opcje cieszą się ogromną popularnością, wszystko zależy od indywidualnych preferencji kobiet, które je noszą. To jest proste kiedy wiesz gdzie znaleźć odpowiednie informacje. Kontakt ze sklepem jest zawsze dobry, opowiemy o kolorze, jakości, przedstawimy różne produkty, kategorie, wszystko co będzie odpowiednie dla Ciebie jako dla osoby potrzebującej. A może jednak peruka z mikroskórą? Czym jest i dlaczego warto taką posiadać? Podpowiadamy poniżej!

PERUKA NATURALNA Z MIKROSKÓRĄ – CO JĄ WYRÓŻNIA?

Tego rodzaju peruki wykonane są w całości z włosów naturalnych. Oferta zarówno produktów jest szeroka. W grę wchodzą włosy z rożnych kontynentów, a w tym: europejskie, brazylijskie, chińskie, indyjskie oraz mongolskie. Kolor nie stanowi problemu, ani wysyłka poza granice Polski. Wysyłamy w całej Europie. Włosy Azjatek są grubsze, przez co również i cięższe. Mają ciemniejszy odcień oraz większy skręt, przez co szybko niszczeją w trakcie farbowania na kolor blond. To z kolei naturalnie wpływa na jakość wykonanej z nich peruki. Wybierając włosy azjatyckie, szukaj raczej peruki w kolorze ciemnym. Dzięki temu też o wiele bardziej pożądane są te, pochodzenia europejskiego. Naturalna peruka z włosów jest wykonywana na czepku typu front lace, mono top lub tradycyjnym. Takie peruki także Państwu oferujemy. To właśnie w tej części peruki znajduje się omawiana przez nas mikroskóra. Ma ona za zadanie tworzenie imitacji skóry głowy, z której wyrastaj naturalny włos. Efekt ten pozyskuje się za pomocą warstwy materiału, który przyszywa się do górnej części czepka i znajduje się na całej jej powierzchni. Duże znaczenie odgrywają także specjalnie wybielone węzły włosów, które dzięki zastosowaniu delikatnych kosmetyków nie niszczą produktów. Dzięki mikroskórze uzyskasz wiec naturalnie piękny rezultat, czy to zdecydujesz się na włosy proste czy kręcone. Pamiętaj, że kontakt z naszym sklepem pomoże Ci w wyborze peruki nie tylko w odpowiednim kolorze, ale znajdziesz super produkt dzięki któremu znowu odzyskasz radość.

peruka naturalna z mikroskora 3PERUKĄ NATURALNA CZY SYNTETYCZNA?

Podjęcie takiej decyzji nie należy do łatwych. Nasza oferta zawiera zarówno peruki naturalne, syntetyczne jak i mieszane. Zwłaszcza jeżeli w grę wchodzi cena tego produktu, odpowiednie informacje o produkcie są niezwykle ważne. Peruk, szukaj tylko w zaufanych sklepach. Niestety peruki naturalne należą do lepszych, ale i droższych z możliwych opcji. Dużą zaletą peruk syntetycznych jest fakt, iż są one tańsze. Nasz sklep oferuje Państwu peruki syntetyczne w bardzo dobrych cenach, co oznacza dobrą jakość za dobrą perukę. Z drugiej strony nie są jednak tak trwałe i zazwyczaj po roku kończą one swój żywot. Co oznacza iż musisz kupić nową perukę. Dla porównania – średnia długość użytkowania peruki z włosów naturalnych to aż 3 lata. Czy warto więc postawić na produkt, którego cena jest niższa? Jest to duży wydatek tak więc liczba lat jest ważna. Zanim odpowiesz sobie na to pytanie, musisz wiedzieć o czymś jeszcze. Włosy syntetyczne mają zdolność do mechacenia się, w związku z czym ich pielęgnacja wymaga specjalnych kosmetyków, które de facto są droższe. Średnia ich cena to koszt ok. 30 zł za każde 100 ml. Wymagają one również stosowania balsamu lub odżywki laminującej, co generuje kolejne wydatki. Peruki z włosów naturalnych możesz myć nawet zwykłym szamponem. Różnica między nimi tkwi także w czepkach. Peruki syntetyczne zwykle wykonuje się na czepkach tradycyjnych, które znacznie ograniczają w doborze stylizacji fryzur. Wiąże się to z dużym wysiłkiem, umiejętnościami oraz sporymi ilościami kosmetyków używanych do utrwalenia takiej fryzury. To również generuje dodatkowe wydatki w postaci zakupu specjalnych kosmetyków do stylizacji. Dlaczego? Włosy syntetyczne naszywa się całymi taśmami i to przy użyciu maszyn. Przez to nie można również wpłynąć na kształt przedziałka. Tylko nieliczne sklepy, w tym i nasz, ma w sprzedaży peruki syntetyczne z mikroskórą, dzięki czemu wprowadzanie zmian w ułożeniu przedziałka jest możliwe.

PERUKI NATURALNE – DLA KOGO?

Peruki naturalne poleca się osobom, które lubią eksperymentować z fryzurą. Idealnie w tym celu nadają się zwłaszcza perukę wykonane na czepku mono top. Ponadto ich stosowanie zaleca się osobom, które zmagają się z chorobami nowotworowymi oraz z łysieniem plackowatym. Są one również doskonałą alternatywą dla tych z pań, które nie lubią wyglądu swoich włosów. Dzięki peruce z włosów naturalnych każda kobieta może zmienić się nie do poznania. Zadbane i gęste włosy podnoszą samoocenę oraz sprawiają, że panie czują się bardziej kobieco. Jeśli więc to jak wyglądają Twoje naturalne włosy sprawia, że czujesz się nieswojo – nie zwlekaj i sięgnij po perukę z włosów. Cena takiej peruki uzależniona jest od czynników takich jak: długość i rodzaj włosów, ich kolor oraz rodzaj użytego czepka. Najbardziej kosztowne są peruki z długich, blond włosów, które wykonano z włosów dziewiczych na czepku mono top. Są to produkty wysokiej jakości, a uzyskany na drodze farbowania blond, prezentuje się na nich niezwykle naturalnie.

peruka naturalna z mikroskora 2PERUKI NATURALNE Z MIKROSKÓRĄ – ZALETY

Porównując tego rodzaju peruki do innych, można jasno stwierdzić, że prezentują się one znacznie lepiej. Poza bardziej naturalnym wyglądem mają one również i inne zalety. Nie powodują dyskomfortu u osób, które je noszą. Można je dowolnie układać, czesać, a czasem nawet i farbować. Dużym ich plusem jest także fakt, iż ich włosy nie niszczą się w trakcie codziennego noszenia. Nawet w przypadku, gdy taka peruka z włosów ściągana jest raz na kilka dni. Bez problemu można w nich spać. Mikroskóra to cienka warstwa materiału w cielistym kolorze, dzięki temu zyskasz efekt, który w niczym nie będzie odbiegał od naturalnego wyglądu skóry głowy. Materiał ten jest niezwykle przewiewny, w związku czym nie będzie on powodował poczucia dyskomfortu w gorące dni. Tego typu peruka lace front zapewnia odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Sam jej czepek jest natomiast na tyle gęsto obszyty, że nie zobaczysz w nim prześwitów swojej głowy. Tak wykonana peruka lace front to produkt, który nie ma sobie równych! Dodatkowym atutem peruki naturalnej z mikroskórą jest również jej cena. Jako lider w dziedzinie peruk, oferujemy stosowanie mikroskóry w ramach świadczonych przez nas usług. Korzystanie z tej technologii stało się naszym standardem, w związku z czym nie wpływa to na cenę produktu. Skontaktuj się z naszym sklepem i uzyskaj niezbędne Ci informacje, które pomogą Ci w zakupie peruki czy uzupełnienia włosów.

author-avatar

O autorze: Sonia

Właścicielka i założycielka sklepu Hairly.pl. Z własnego doświadczenia wie jak trudno znaleźć odpowiednią perukę. Od wielu lat pomaga kobietom w dążeniu do wymarzonych włosów. Najważniejsza jest dla niej jakość produktów i skuteczna obsługa klienta.