Peruki na zamówienie

W przypadku gdy nie znaleźli Państwo pasującej peruki, istnieje możliwość złożenia zamówienia indywidualnego na tupety i peruki z włosów naturalnych które wykonamy dla Państwa ręcznie, na konkretny wymiar oraz problem z którym się Państwo zmagają.

Mogą Państwo wybrać dowolną długość, kolor, strukturę włosa od prostego po kręcone/karbowane oraz gęstość od 130% do 180%. Do wykonania peruki na zamówienie używamy włosów wysokiej jakości – mogą to być włosy syntetyczne, włosy mieszane, włosy naturalne – wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu mamy bardzo duży wpływ na wygląd i charakterystykę peruki. Dzięki indywidualnemu wykonaniu, peruka też będzie idealnie dopasowana do głowy. Aczkolwiek, czas oczekiwania wynosi od 2 tygodni do jednego miesiąca – jest on zawsze indywidualnie omawiany z klientem gdy kreowane jest zamówienie.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie Państwa potrzeb, nasz zespół pomoże w doborze odpowiedniego produktu. Gwarantujemy 100% dyskrecję i profesjonalną pomoc specjalistów z 6 letnim stażem – jesteśmy w stanie dobrać i wyprodukować ręcznie perukę dla każej osoby, tak aby włosy były jak najbardziej naturalne i komfortowe w codziennym użytkownaniu.

Jak zamówić perukę na wymiar?

Proces zamawiania jest prosty a każde zamówienie jest traktowane indywidualnie – niezależnie od tego czy to peruki naturalne, syntetyczne, czy też tupety. Zamówienia indywidualne można składać kontaktując się z nami pod numerem telefonu + 48 791 226 727. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów i pobrania odpowiednich wymiarów, które będą niezbędne do wykonania Państwa peruki na zamówienie z włosów naturalnych.