Peruki z włosów naturalnych

FILTRY Wyświetlanie 11 produktów
Kategorie
Cena
Długość
Kolor
Filtruj

Peruki naturalne

Peruki naturalne oferowane przez sklep hairly są sztandarowym i najlepszym jakościowo produktem. Dzięki szerokiej, ciągle poszerzanej ofercie staramy się zadowolić każdego klienta. Od kilku lat pomagamy rozwiązywać problemy utraty włosów w następstwie różnych chorób czy też pomagamy osobom chcącym zmienić/poprawić swój wygląd. Peruki z włosa naturalnego cechują się najwyższą trwałością oraz naturalnością – jest to gwarantem idealnego, naturalnego wyglądu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w przypadku gdyby nie znaleźli Państwo produktu odpowiadającego kryteriom, zawsze można złożyć zamówienie indywidualne.

Co dokładnie znajdę w kategorii peruki naturalne w hairly.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo peruki w kolorach blond, brąz, czarny a nawet rudy. Długości peruk wynosi od 11 cm do 60 cm! Wszystkie peruki są wykonane z włosa europejskiego co gwarantuje naturalną cienkość oraz lekkość, co idealnie pasuje kobietom o słowiańskiej urodzie. Włos europejski jest również naturalnie jaśniejszy – dzięki temu peruka w procesie produkcji nie potrzebuje tak wielu zabiegów chemicznych i dzięki temu jej trwałość jest zdecydowanie lepsza aniżeli włos brazylijski czy też indyjski. Każda z peruk oferowanych przez naszych specjalistów jest szczegółowo opisana, posiada informację dotyczące koloru, długości, rozmiaru czepka a także gęstości włosa, co jest niezwykle ważnym atrybutem dzięki któremu osiągną Państwo naturalny efekt. Szczegółowo opisany typ czepka, jego oddychalność i systemy montażu bez kleju które sprawiają iż czepek zostaje na swojej pozycji przez cały dzień oraz gwarantuje wysoki komfort noszenia.

Peruki naturalne, w porównaniu do peruk syntetycznych nie ma połysku oraz nie występuje efekt plątania się i puszenia – są lekkie, świeże oraz doskonale dopasowane.

Jaką perukę naturalną wybrać?

Decydując się na perukę naturalną, najważniejszymi kryteriami są – styl włosów, tekstura, gęstość, kolor i długość. Peruki wyposażone w czepki uniwersalne pasują na każda klientkę oraz posiadają paski umożliwiające precyzyjne dopasowanie. Przy wyborze peruk damskich z rozmiarami, należy wybrać odpowiedni rozmiar. Spokojnie, przy każdym produkcie mamy dla Państwa przygotowaną instrukcję jak precyzyjnie zmierzyć głowę! Dzięki tym rozwiązaniom, gwarantujemy komfortowe użytkowanie peruki przez wiele godzin dziennie. Pamiętaj też o tym że perukę można w dowolny sposób modelować – prostować, kręcić, lokować a także zmieniać kolor i strzyc – skonsultuj się tutaj ze swoim fryzjerem, tak aby uzyskać wygląd którego szukasz.

Dlaczego w Hairly.pl?

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Poza tym:

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.